Adnan ÖZYALÇINER Yazıları - Evrensel.net https://www.evrensel.net tr Emek Evrenseldir Evrensel.net https://www.evrensel.net/tema/evrensel16/img/apple-touch-icon-114x114.png https://www.evrensel.net Evrensel.net Aydınlıkta https://www.evrensel.net/yazi/86031/aydinlikta https://www.evrensel.net/yazi/86031/aydinlikta Sun, 29 Mar 2020 04:12:32 +0300 Tek başına https://www.evrensel.net/yazi/85983/tek-basina https://www.evrensel.net/yazi/85983/tek-basina Sat, 21 Mar 2020 23:40:48 +0300 Güneşle https://www.evrensel.net/yazi/85937/gunesle https://www.evrensel.net/yazi/85937/gunesle Sun, 15 Mar 2020 00:53:20 +0300 Ateş https://www.evrensel.net/yazi/85887/ates https://www.evrensel.net/yazi/85887/ates Sun, 08 Mar 2020 04:00:38 +0300 Güneşsiz https://www.evrensel.net/yazi/85834/gunessiz https://www.evrensel.net/yazi/85834/gunessiz Sun, 01 Mar 2020 03:41:12 +0300 Aydınlık tutulması https://www.evrensel.net/yazi/85797/aydinlik-tutulmasi https://www.evrensel.net/yazi/85797/aydinlik-tutulmasi Sun, 23 Feb 2020 04:15:27 +0300 İnsan https://www.evrensel.net/yazi/85753/insan https://www.evrensel.net/yazi/85753/insan Sun, 16 Feb 2020 04:33:41 +0300 Kara kış https://www.evrensel.net/yazi/85705/kara-kis https://www.evrensel.net/yazi/85705/kara-kis Sun, 09 Feb 2020 04:12:29 +0300 Sarsıntı https://www.evrensel.net/yazi/85650/sarsinti https://www.evrensel.net/yazi/85650/sarsinti Sun, 02 Feb 2020 03:50:20 +0300 Aç açına https://www.evrensel.net/yazi/85607/ac-acina https://www.evrensel.net/yazi/85607/ac-acina Sun, 26 Jan 2020 04:26:10 +0300 Ateş Altında https://www.evrensel.net/yazi/85554/ates-altinda https://www.evrensel.net/yazi/85554/ates-altinda Sun, 19 Jan 2020 04:18:16 +0300 Ufka doğru https://www.evrensel.net/yazi/85509/ufka-dogru https://www.evrensel.net/yazi/85509/ufka-dogru Sun, 12 Jan 2020 02:45:33 +0300 Diriliş https://www.evrensel.net/yazi/85457/dirilis https://www.evrensel.net/yazi/85457/dirilis Sun, 05 Jan 2020 02:15:29 +0300 Ey İstanbul https://www.evrensel.net/yazi/85410/ey-istanbul https://www.evrensel.net/yazi/85410/ey-istanbul Sun, 29 Dec 2019 03:30:53 +0300 Özgürlükse özgürlük https://www.evrensel.net/yazi/85364/ozgurlukse-ozgurluk https://www.evrensel.net/yazi/85364/ozgurlukse-ozgurluk Sun, 22 Dec 2019 02:24:12 +0300 Dön Baba Dönelim https://www.evrensel.net/yazi/85318/don-baba-donelim https://www.evrensel.net/yazi/85318/don-baba-donelim Sun, 15 Dec 2019 04:11:44 +0300 Dönemeç https://www.evrensel.net/yazi/85276/donemec https://www.evrensel.net/yazi/85276/donemec Sun, 08 Dec 2019 03:45:39 +0300 Görüntü dünyası https://www.evrensel.net/yazi/85230/goruntu-dunyasi https://www.evrensel.net/yazi/85230/goruntu-dunyasi Sun, 01 Dec 2019 04:09:43 +0300 Söz düğümlendi https://www.evrensel.net/yazi/85186/soz-dugumlendi https://www.evrensel.net/yazi/85186/soz-dugumlendi Sun, 24 Nov 2019 14:54:55 +0300 Çoğalma https://www.evrensel.net/yazi/85142/cogalma https://www.evrensel.net/yazi/85142/cogalma Sun, 17 Nov 2019 04:02:19 +0300 Karanlığın ışıltısı https://www.evrensel.net/yazi/85051/karanligin-isiltisi https://www.evrensel.net/yazi/85051/karanligin-isiltisi Sun, 03 Nov 2019 04:20:22 +0300 Ağıtsız https://www.evrensel.net/yazi/85005/agitsiz https://www.evrensel.net/yazi/85005/agitsiz Sun, 27 Oct 2019 03:42:47 +0300 Haykırışınla https://www.evrensel.net/yazi/84958/haykirisinla https://www.evrensel.net/yazi/84958/haykirisinla Sun, 20 Oct 2019 04:11:23 +0300 Kara Yara (Brina Reş) https://www.evrensel.net/yazi/84907/kara-yara-brina-res https://www.evrensel.net/yazi/84907/kara-yara-brina-res Sun, 13 Oct 2019 21:12:16 +0300 Sarsıntı https://www.evrensel.net/yazi/84870/sarsinti https://www.evrensel.net/yazi/84870/sarsinti Sun, 06 Oct 2019 00:30:14 +0300 Sözcükler kurudu https://www.evrensel.net/yazi/84828/sozcukler-kurudu https://www.evrensel.net/yazi/84828/sozcukler-kurudu Sun, 29 Sep 2019 00:01:21 +0300 Dikkat! Dikkat! https://www.evrensel.net/yazi/84789/dikkat-dikkat https://www.evrensel.net/yazi/84789/dikkat-dikkat Sun, 22 Sep 2019 00:18:46 +0300 Şairin ölümü https://www.evrensel.net/yazi/84744/sairin-olumu https://www.evrensel.net/yazi/84744/sairin-olumu Sun, 15 Sep 2019 00:10:31 +0300 Barış nerde? https://www.evrensel.net/yazi/84700/baris-nerde https://www.evrensel.net/yazi/84700/baris-nerde Sat, 07 Sep 2019 23:10:05 +0300 Siz-Biz https://www.evrensel.net/yazi/84650/siz-biz https://www.evrensel.net/yazi/84650/siz-biz Sat, 31 Aug 2019 23:50:20 +0300 Saray https://www.evrensel.net/yazi/84610/saray https://www.evrensel.net/yazi/84610/saray Sun, 25 Aug 2019 03:50:55 +0300 Yeni bir düş https://www.evrensel.net/yazi/84564/yeni-bir-dus https://www.evrensel.net/yazi/84564/yeni-bir-dus Sun, 18 Aug 2019 04:38:01 +0300 Resmin aslı https://www.evrensel.net/yazi/84524/resmin-asli https://www.evrensel.net/yazi/84524/resmin-asli Sun, 11 Aug 2019 03:52:02 +0300 Yaşamak https://www.evrensel.net/yazi/84489/yasamak https://www.evrensel.net/yazi/84489/yasamak Sun, 04 Aug 2019 03:22:06 +0300 Ses çıkmadan https://www.evrensel.net/yazi/84440/ses-cikmadan https://www.evrensel.net/yazi/84440/ses-cikmadan Sun, 28 Jul 2019 04:27:31 +0300 Islık https://www.evrensel.net/yazi/84394/islik https://www.evrensel.net/yazi/84394/islik Sun, 21 Jul 2019 05:24:40 +0300 Karanlıktaki ışık https://www.evrensel.net/yazi/84351/karanliktaki-isik https://www.evrensel.net/yazi/84351/karanliktaki-isik Sun, 14 Jul 2019 03:30:26 +0300 Yakamadıkları https://www.evrensel.net/yazi/84298/yakamadiklari https://www.evrensel.net/yazi/84298/yakamadiklari Sun, 07 Jul 2019 03:48:07 +0300 Aydınlıkta https://www.evrensel.net/yazi/84251/aydinlikta https://www.evrensel.net/yazi/84251/aydinlikta Sun, 30 Jun 2019 03:34:11 +0300 Dokuma https://www.evrensel.net/yazi/84211/dokuma https://www.evrensel.net/yazi/84211/dokuma Sun, 23 Jun 2019 03:30:56 +0300 Enkaz altında https://www.evrensel.net/yazi/84169/enkaz-altinda https://www.evrensel.net/yazi/84169/enkaz-altinda Sun, 16 Jun 2019 03:50:54 +0300 Bayram duası https://www.evrensel.net/yazi/84122/bayram-duasi https://www.evrensel.net/yazi/84122/bayram-duasi Sun, 09 Jun 2019 04:25:01 +0300 Durmadan https://www.evrensel.net/yazi/84081/durmadan https://www.evrensel.net/yazi/84081/durmadan Sun, 02 Jun 2019 03:20:15 +0300 Yaz ışığı https://www.evrensel.net/yazi/84033/yaz-isigi https://www.evrensel.net/yazi/84033/yaz-isigi Sun, 26 May 2019 00:00:49 +0300 Bu sabah https://www.evrensel.net/yazi/83984/bu-sabah https://www.evrensel.net/yazi/83984/bu-sabah Sat, 18 May 2019 23:50:40 +0300 Gül yüzlüler https://www.evrensel.net/yazi/83934/gul-yuzluler https://www.evrensel.net/yazi/83934/gul-yuzluler Sun, 12 May 2019 00:47:30 +0300 Her mayıs https://www.evrensel.net/yazi/83898/her-mayis https://www.evrensel.net/yazi/83898/her-mayis Sun, 05 May 2019 00:20:11 +0300 Güneş açtığında https://www.evrensel.net/yazi/83810/gunes-actiginda https://www.evrensel.net/yazi/83810/gunes-actiginda Sun, 21 Apr 2019 00:01:53 +0300 Aşk olsun https://www.evrensel.net/yazi/83758/ask-olsun https://www.evrensel.net/yazi/83758/ask-olsun Sun, 14 Apr 2019 00:20:10 +0300 İki arada https://www.evrensel.net/yazi/83712/iki-arada https://www.evrensel.net/yazi/83712/iki-arada Sun, 07 Apr 2019 00:07:48 +0300 Karabasana dönmeden ay https://www.evrensel.net/yazi/83657/karabasana-donmeden-ay https://www.evrensel.net/yazi/83657/karabasana-donmeden-ay Sat, 30 Mar 2019 23:50:22 +0300 Bahar https://www.evrensel.net/yazi/83610/bahar https://www.evrensel.net/yazi/83610/bahar Sat, 23 Mar 2019 23:55:28 +0300 Yangınsızlık https://www.evrensel.net/yazi/83567/yanginsizlik https://www.evrensel.net/yazi/83567/yanginsizlik Sat, 16 Mar 2019 23:10:45 +0300 Tam zamanı https://www.evrensel.net/yazi/83516/tam-zamani https://www.evrensel.net/yazi/83516/tam-zamani Sat, 09 Mar 2019 22:05:37 +0300 Ya hep ya hiç https://www.evrensel.net/yazi/83456/ya-hep-ya-hic https://www.evrensel.net/yazi/83456/ya-hep-ya-hic Sun, 03 Mar 2019 00:25:37 +0300 Durum özeti https://www.evrensel.net/yazi/83411/durum-ozeti https://www.evrensel.net/yazi/83411/durum-ozeti Sun, 24 Feb 2019 03:35:44 +0300 Güneş doğunca https://www.evrensel.net/yazi/83353/gunes-dogunca https://www.evrensel.net/yazi/83353/gunes-dogunca Sun, 17 Feb 2019 03:00:07 +0300 Düşün düşü https://www.evrensel.net/yazi/83305/dusun-dusu https://www.evrensel.net/yazi/83305/dusun-dusu Sun, 10 Feb 2019 03:35:04 +0300 Yaz gelecek https://www.evrensel.net/yazi/83258/yaz-gelecek https://www.evrensel.net/yazi/83258/yaz-gelecek Sun, 03 Feb 2019 04:20:30 +0300 Sabaha Ulaşmak https://www.evrensel.net/yazi/83167/sabaha-ulasmak https://www.evrensel.net/yazi/83167/sabaha-ulasmak Sun, 20 Jan 2019 03:30:09 +0300 Sık örgü https://www.evrensel.net/yazi/83104/sik-orgu https://www.evrensel.net/yazi/83104/sik-orgu Sun, 13 Jan 2019 02:25:31 +0300 Yeni yıl https://www.evrensel.net/yazi/83019/yeni-yil https://www.evrensel.net/yazi/83019/yeni-yil Sun, 06 Jan 2019 06:35:13 +0300 Ne bekliyorsunuz? https://www.evrensel.net/yazi/82915/ne-bekliyorsunuz https://www.evrensel.net/yazi/82915/ne-bekliyorsunuz Sun, 23 Dec 2018 04:20:55 +0300 İşçiler https://www.evrensel.net/yazi/82878/isciler https://www.evrensel.net/yazi/82878/isciler Sun, 16 Dec 2018 02:30:41 +0300 Sisyphos’un kayası https://www.evrensel.net/yazi/82785/sisyphosun-kayasi https://www.evrensel.net/yazi/82785/sisyphosun-kayasi Sun, 02 Dec 2018 04:25:38 +0300 Yaşamın resmi https://www.evrensel.net/yazi/82690/yasamin-resmi https://www.evrensel.net/yazi/82690/yasamin-resmi Sun, 18 Nov 2018 04:15:13 +0300 Karanlıktakiler https://www.evrensel.net/yazi/82604/karanliktakiler https://www.evrensel.net/yazi/82604/karanliktakiler Sun, 04 Nov 2018 04:35:39 +0300 Yaz sonu https://www.evrensel.net/yazi/82541/yaz-sonu https://www.evrensel.net/yazi/82541/yaz-sonu Sun, 28 Oct 2018 04:20:05 +0300 Susturulamayanlar https://www.evrensel.net/yazi/82506/susturulamayanlar https://www.evrensel.net/yazi/82506/susturulamayanlar Sun, 21 Oct 2018 04:25:26 +0300 Kayyımlaştırmak https://www.evrensel.net/yazi/82451/kayyimlastirmak https://www.evrensel.net/yazi/82451/kayyimlastirmak Sun, 14 Oct 2018 04:17:10 +0300 Güz https://www.evrensel.net/yazi/82405/guz https://www.evrensel.net/yazi/82405/guz Sun, 07 Oct 2018 03:25:07 +0300 İşçiyim ben https://www.evrensel.net/yazi/82311/isciyim-ben https://www.evrensel.net/yazi/82311/isciyim-ben Sun, 23 Sep 2018 03:15:24 +0300 Dönüşüm https://www.evrensel.net/yazi/82262/donusum https://www.evrensel.net/yazi/82262/donusum Sun, 16 Sep 2018 04:10:04 +0300 Değinmeler https://www.evrensel.net/yazi/82174/deginmeler https://www.evrensel.net/yazi/82174/deginmeler Sun, 02 Sep 2018 04:20:21 +0300 Geceler boyu https://www.evrensel.net/yazi/82088/geceler-boyu https://www.evrensel.net/yazi/82088/geceler-boyu Sun, 19 Aug 2018 04:11:53 +0300 Uzun bir yaz https://www.evrensel.net/yazi/82038/uzun-bir-yaz https://www.evrensel.net/yazi/82038/uzun-bir-yaz Sun, 12 Aug 2018 03:20:23 +0300 Şair ayağa kalk https://www.evrensel.net/yazi/81959/sair-ayaga-kalk https://www.evrensel.net/yazi/81959/sair-ayaga-kalk Sun, 29 Jul 2018 04:12:31 +0300