Medya patronundan ‘özür makalesi’

Medya patronundan ‘özür makalesi’

İNGİLTERE’de yasa dışı telefon dinlediği için kapatılan “News of the World” Gazetesinin Sahibi  Medya Patronu Rupert Murdoch, gazetelerinde yayımlamak üzere bir “özür makalesi” yazdı. News International tarafından yayımlanan “Özür Dileriz” başlığı taşıyan ve “İyi dileklerimle, Rupert

İNGİLTERE’de yasa dışı telefon dinlediği için kapatılan “News of the World” Gazetesinin Sahibi  Medya Patronu Rupert Murdoch, gazetelerinde yayımlamak üzere bir “özür makalesi” yazdı. 

News International tarafından yayımlanan “Özür Dileriz” başlığı taşıyan ve “İyi dileklerimle, Rupert Murdoch” imzası ile sona eren metinde Murdoch, News of The World gazetesinin “büyük kabahatler”inden dolayı üzgün olduğunu belirtti. Murdoch, bundan etkilenen kişilere yönelik olarak  “Bu kişileri incittiğimiz için en derin özürlerimizi sunarız” dedi.  Murdoch sorunların ve zararların giderilmesi için ilerleyen günlerde ciddi adımlar atacaklarını, bu konudaki ayrıntılara ilişkin daha sonra yeni açıklamalar yapacaklarını ifade etti. (DIŞ HABERLER)

www.evrensel.net