Son günlerini çocuklarıyla geçirsin

Son günlerini çocuklarıyla geçirsin

URFA Yarı Açık Cezaevi’nde bulunan kanser hastası İsmet Demir’in serbest bırakılması için İHD’liler Cumhurbaşkanlığı’na mektup gönderdi. Demir’in eşi, çocukları İHD yöneticileri, BDP’li yöneticiler Sarayönü Postanesi’nin önünde basın açıklaması yapıp, Cumhurbaşkanı Abdul

URFA Yarı Açık Cezaevi’nde bulunan kanser hastası İsmet Demir’in serbest bırakılması için İHD’liler Cumhurbaşkanlığı’na mektup gönderdi. Demir’in eşi, çocukları İHD yöneticileri, BDP’li yöneticiler Sarayönü Postanesi’nin önünde basın açıklaması yapıp, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e mektup gönderdi.

Burada bir açıklama yapan İHD Şube Başkanı Cemal Babaoğlu Demir’in eşinin kendilerine müracaat ederek, eşinin 2 yıldır kanser hastası olduğunu ve tüm girişimlerine rağmen serbest bırakılmadığını söyleyerek İsmet Demir’in tedavisinin sağlıklı ortamlarda yürütülebilmesi maksadıyla serbest bırakılması için Cumhurbaşkanı Gül’e mektup göndereceklerini söyledi.

Sarayönü Postanesi’nden Cumhurbaşkanı Gül’e mektup gönderen Demir’in eşi Filiz Demir, perişan olduğunu, çocuklarının her gün büyük acılar çektiğini ifade ederek, “Sayın Cumhurbaşkanı benim ve çocuklarımın çığlığını duy ve son günlerinde eşimin çocuklarının arasında olmasını çok görme” diye feryat etti. (URFA)

www.evrensel.net