06 Kasım 2014 14:00

Telefon dolandırıcısı suçüstü yakalandı

YALOVA (CİHAN)- Yalova’ya şehir dışından gelerek vatandaşları telefonla dolandıran şahıs, Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ve vatandaşların işbirliğiyle

Paylaş
YALOVA (CİHAN)- Yalova’ya şehir dışından gelerek vatandaşları telefonla dolandıran şahıs, Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ve vatandaşların işbirliğiyle suçüstü yakalandı.

Şanlıurfa’dan Yalova’ya gelen ve M.V. (42) isimli şahsı telefonla arayan A.B. (45), polis olduğunu, yürütülen bir operasyon nedeniyle M.V.’den evindeki para ve altınları şehir merkezinde bir noktaya getirmesini istedi. Evinde bulunan yaklaşık 30 bin lirayı poşete koyan vatandaş, hemen Yalova şehir merkezine geldi. Dolandırıcının vatandaştan paraları bir çöp kutusuna koymasını istemesi üzerine durumun farkına varan M.V. adlı vatandaş, paraları çöp kutusuna koymaktan vazgeçti. O esnada olayı takip eden Yalova polisi, yapılan bir operasyonla paraları almaya gelen dolandırıcıyı suçüstü yakaladı. Dolandırıcı A.B. (45), çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
CİHAN
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Kuşe kağıda hazırlanan bütçe sunumlarına ‘israf’ eleştirisi

SONRAKİ HABER

Kırıkkale'de 3 Afgan mülteci, karbonmonoksit gazından zehirlendi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...