Balyoz

Balyoz'da 5 muvazzaf askere tutuklama

Balyoz soruşturması kapsamında dün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen ve aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf askerden 5 'i tutuklandı.Gölcük Donanma Komutanlığı ve Eskişehir'de ele geçirilen Balyoz belgelerine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Tuğamiral Fahri Can Y

Balyoz soruşturması kapsamında dün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen ve aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf askerden 5 'i tutuklandı.

Gölcük Donanma Komutanlığı ve Eskişehir'de ele geçirilen Balyoz belgelerine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf asker dün getirildikleri Beşiktaş Adliyesi'nde soruşturmayı yürüten savcı Hüseyin Ayar tarafından tutuklama talebiyle Nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sevk edilmişti. Gece geç saatlere kadar devam eden mahkemenin ardından ise 6 askerden aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 5 muvazzaf asker tutuklandı. (İSTANBUL)

www.evrensel.net