09 Temmuz 2011 04:56

Balyoz'da 5 muvazzaf askere tutuklama

Balyoz soruşturması kapsamında dün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen ve aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf askerden 5 'i tutuklandı.Gölcük Donanma Komutanlığı ve Eskişehir'de ele geçirilen Balyoz belgelerine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Tuğamiral Fahri Can Y

Balyoz'da 5 muvazzaf askere tutuklama

Paylaş

Balyoz soruşturması kapsamında dün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen ve aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf askerden 5 'i tutuklandı.

Gölcük Donanma Komutanlığı ve Eskişehir'de ele geçirilen Balyoz belgelerine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 6 muvazzaf asker dün getirildikleri Beşiktaş Adliyesi'nde soruşturmayı yürüten savcı Hüseyin Ayar tarafından tutuklama talebiyle Nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sevk edilmişti. Gece geç saatlere kadar devam eden mahkemenin ardından ise 6 askerden aralarında Tuğamiral Fahri Can Yıldırım'ın da bulunduğu 5 muvazzaf asker tutuklandı. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

Bir tersane işçisi daha yaşamını yitirdi

SONRAKİ HABER

YSK, sandık kurullarının görev ve yetkilerinde değişikliğe gitti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa