24 Ekim 2014 10:08

Rezidans inşaatında bir işçi hayatını kaybetti

Kadıköy'de rezidans inşaatının 14'üncü katında iskelenin çelik demir ve tahta parçaları şantiye bahçesinde üzerine düşen işçi hayatını kaybetti.

Paylaş

Kadıköy'de rezidans inşaatının 14'üncü katında iskelenin çelik demir ve tahta parçaları şantiye bahçesinde üzerine düşen işçi hayatını kaybetti. 

Olay, Kozyatağı Değirmen Sokakta'ki bir rezidansın inşaatında saat 09.00 sıralarında meydana geldi. İşçiler işe başladıktan kısa bir süre sonra yüksek bir gürültü duyuldu. Sesler üzerine inşaattan çıkan işçiler inşaatın 14'üncü katındaki iskeleden çelik direklerin ve kalas denilen tahta parçalarının düştüğünü gördü. Parçaların düştüğü yere giden işçiler bir arkadaşlarının malzemelerin altında kaldığını gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri, işçinin öldüğünü belirledi. 

Polis ölümle sonuçlanan olayla ilgili çalışma başlattı. İnceleme devam ediyor.

ÖLEN İŞÇİYİ ARKADAŞLARI OMUZLARINDA TAŞIDI

Rezidans inşaatında çöken iskelenin altında yaşamını yitiren 22 yaşındaki Sezer Karakaş'ın cenazesi arkadaşları tarafından taşındı. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Karakaş'ın cenazesi tabuta konuldu. Görevlilerin kaldırdığı tabuta Karakaş'ın arkadaşları da omuz verdi. Arkadaşlarının omuzunda taşıdığı tabut cenaze arabasıyla Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü. (DHA)

 

 

 

 

ÖNCEKİ HABER

Beşiktaş, Belgrad\'da Partizan\'ı farklı yendi: 4-0

SONRAKİ HABER

Birleşik Metal-İş Kocaeli Şubede mevcut yönetim devam edecek

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa