23 Ekim 2014 09:53

Avukat ve eşi bıçaklanarak öldürüldü

Adana'da 50 yaşındaki Avukat Yüksel Pişkin ile eşi 48 yaşındaki Dilay Pişkin, oturdukları villanın mutfağında bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Paylaş

Adana'da 50 yaşındaki Avukat Yüksel Pişkin ile eşi 48 yaşındaki Dilay Pişkin, oturdukları villanın mutfağında bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Merkez Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi'ndeki Gondol Sitesi'nde oturan 30 yaşındaki Ali İhsan Pişkin, sabah saatlerinde polisi arayarak, babası Yüksel Pişkin ile annesi Dilay Pişkin'in öldürüldüğünü bildirip yardım istedi. Olay yerine giden ekipler, Pişkin çiftinin cesetlerini mutfakta buldu. Bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Pişkin çiftinin cesetleri yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Polis olayla ilgili Ali İhsan Pişkin'i ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Ali İhsan Pişkin ilk ifadesinde, sabah su içmek için mutfağa indiğinde anne ve babasının cesetleriyle karşılaştığını, olayı hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdiğini söyledi.

OĞUL SORGUDA

Gözaltına alınan Ali İhsan Pişkin, Adli Tıp Birimi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Cinayet Bürosu dedektiflerinin kelepçeli olarak Adli Tıp'a getirdiği Pişkin, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Sağlık kontrolünden geçirilen Ali İhsan Pişkin'den kan örnekleri alındı. Olay sırasında kurbanlarla boğuşma olup olmadığının saptanması için de tırnaklarının arasından doku alındı.

Ali İhsan Pişkin, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. (Adana/DHA)
 

ÖNCEKİ HABER

Çanakkale\'de adalara feribot seferleri iptal edildi

SONRAKİ HABER

Erdoğan: S-400 konusunda teslim sürecindeyiz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa