11 Ekim 2014 00:38

30 yaşındaki kadın, 16 yaşındaki oğlu tarafından öldürüldü

Sancaktepe'de 30 yaşındaki bir kadın, 16 yaşındaki oğlu tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Polis, olaydan sonra kaçan katil zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.

Paylaş

Sancaktepe'de 30 yaşındaki bir kadın, 16 yaşındaki oğlu tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Polis, olaydan sonra kaçan katil zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Abrurrahman Gazi Mahallesi, Nurdan Sokak'ta saat 21.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 4 katlı binanın ikinci katında silah sesi duyuldu. Komşuların haber vermesi üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Binaya gelen polis ve sağlık ekipleri, daireye girdiklerinde, 30 yaşındaki Bahar Topal'ı kanlar içinde yerde yatmış halde buldu. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen, boynundan vurulduğu öğrenilen genç kadın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BABASININ YANINDAN, ANNESİNİ ÖLDÜRMEYE GELMİŞ

Sancaktepe'de annesini öldürdükten sonra kayıplara karışan 16 yaşındaki O.U, bir süre sonra polis tarafından yakalandı. Adapazarı'nda oturan babasının yanında kaldığı öğrenilen O.U.'nun cinayeti işlemek için İstanbul'a geldiği öğrenildi. Bu arada 16 yaşındaki oğlu tarafından başından vurularak öldürülen Bahar Topal'ın cesedi de incelemelerden sonra Kartal Dr Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Genç kadının yaklaşık 20 gün önce oturduğu binaya taşındığı ve bir arkadaşıyla kaldığı öğrenildi.

10 YIL ÖNCE BOŞANMIŞ
Bahar Topal'ın çok küçük yaşta evlendirildiği, eşinden 10 yıl önce boşandığı öğrenildi. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

‘Çitlembik değil bu zihniyet kurumalı’

SONRAKİ HABER

Ekrem İmamoğlu: İstanbul'da en büyük ihaleler canlı yayınlanacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa