08 Ekim 2014 10:32

Hüda-Par, Batman'daki cinayeti üstlendi

'Hüda-Par Batman' isimli hesaptan paylaşılan fotoğraflarla dün gece işlenen cinayet üstlenildi.

Paylaş

IŞİD'in Kobanê'ye yönelik saldırısına karşı tüm Türkiye'de başlayan protestolara saldıran Hüda-Par'ın Batman örgütü, Twitter hesabından paylaştığı fotoğraflarla işlediği cinayeti üstlendi. Dün güce vurularak öldürülen 22 yaşındaki Emrah Demir'in fotoğrafları "HÜDAPAR Batman" hesabından atılan tweetler ile paylaşıldı.

 

HÜDA PAR Batman İl Teşkilat binasına saldıran #Hdpkk'li saldırgan KAHRAMAN HÜDAPARLILARCA engellendi. Ayrıntı fotoda pic.twitter.com/KqtPcPKrwx

— HÜDA PAR BATMAN (@HudaParBatman) 7 Ekim 2014

 

 

#Hdpkk'liler yerde cansız yatan arkadaşlarını sürükleye sürükleye ve korkakça olayyerinden uzaklaştırmaya çalıştılar pic.twitter.com/pTM5Jp6Wga

— HÜDA PAR BATMAN (@HudaParBatman) 7 Ekim 2014

HÜDAPAR: ÇÖZÜM SÜRECİ BİZİM İÇİN BİTMİŞTİR

Hür Dava Partisi (HÜDAPAR) Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, dün gece gerçekleşen gösterilerde 6 kayıp verdiklerini ve kendileri adına çözüm sürecinin bittiğini açıkladı. 

HÜDAPAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, olayların sorumlusu olarak hükümeti, MİT'i, Abdullah Öcalan'ı, PKK'yi ve HDP'yi gösterdi. 

ÖNCEKİ HABER

Afşin-Elbistan Termik Santrali\'nde iş cinayeti

SONRAKİ HABER

UNISON Konferansı'nda Türkiye'deki baskılar konuşuldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa