02 Ekim 2014 21:50

Narlıdere’de emekçiye mobbing uygulanıyor

Narlıdere Belediyesinde çeşitli gerekçelerle belediye garajına sürgün edilen 3 Tüm Bel-Sen üyesine de şimdi de mobbing uygulanıyor.

Paylaş

Narlıdere Belediyesinde çeşitli gerekçelerle belediye garajına sürgün edilen 3 Tüm Bel-Sen üyesine de şimdi de mobbing uygulanıyor.

Tüm Bel-Sen Üyesi Vildan Çalıkoğlu, Zeynel Aslan, Alper Bektaş ve Aygül Baltacıoğlu sendikaya verdikleri bilgide, 6 aydır boşta bekletildiklerini ve hiçbir iş verilmediğini dile getirdiler. Tüm Bel-Sen üyeleri işe giriş çıkışlarda kart basmalarına rağmen sabah, öğle ve akşam imza atmak zorunda bırakılıyor.

Garaja hiçbir ziyaretçisi alınmayan Tüm Bel-Sen üyelerini son olarak da Tüm Bel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Yöneticileri İdari Sekreter Nihat Filiz ve Hukuk Sekreteri Emrah Ataş ziyaret etmek istemiş ancak güvenlik görevlileri tarafından Belediye Başkanı Abdül Batur’un talimatı gerekçe gösterilerek içeri alınmamıştı. Sendika yöneticilerinin içeriye alınmaması tutulan tutanakla kayıt altına alındı.

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’u hukuk dışı uygulamalardan vazgeçmeye çağıran Tüm Bel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Yöneticisi Nihat Filiz, “Aksi halde her türlü meşru ve demokratik hakkımızı kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz” uyarısında bulundu. (İzmir/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

Kürkçü: Orta Doğu\'nun geleceği Kobanê direnişindedir

SONRAKİ HABER

Soma'da maden işçileri tazminat hakkını istiyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa