17 Eylül 2014 14:17

EMEP'in yardım kampanyası sürüyor

Emek Partisi (EMEP) Kocaeli İl Örgütü; Şengal, Rojava ve Gazze’deki savaş mağdurları için başlatmış olduğu yardım kampanyasını sürdürüyor.

Paylaş

Emek Partisi (EMEP) Kocaeli İl Örgütü; Şengal, Rojava ve Gazze’deki savaş mağdurları için başlatmış olduğu yardım kampanyasını sürdürüyor.

Kocaeli’nin birçok mahallesinde kapı kapı dolaşarak, yardım kampanyası çerçevesinde insanları bilgilendiren ve destek vermeye çağıran Emek Partililer, yaşananlara duyarlı olunması ve sessiz kalınmaması için çalışmalarını sürdürüyor. Emek Partililer son olarak Kocaeli’nin Körfez ilçesinde IŞİD’in katliamlarından kaçan Kürt ve Türkmen iki aileye ihtiyaçları doğrultusunda topladıkları yardımları ulaştırdı.

“Halkların dayanışmasını büyütelim!” şiarıyla, temel ihtiyaçlar olan kuru gıda, ilaç, temizlik malzemesi ve çocuk beziyle çocuk mamasının yanında yaklaşan kış öncesi kıyafet yardımlarını da kabul eden Emek Partililer, Kocaeli’ye gelmek zorunda kalan insanları bularak onlara bir kısım ihtiyaç malzemelerini ulaştırdıktan sonra geri kalan malzemeleri diğer kurumlarla da ortaklaştırarak Diyarbakır üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.(Kocaeli/EVRENSEL)
 

ÖNCEKİ HABER

Madenciler, vatandaşların bilirkişi keşfine katılmasını engelledi

SONRAKİ HABER

“Yalnız Efe” Documentarist’te gösterildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa