09 Eylül 2014 18:00

15 yaşındaki Alman kıza tecavüz girişimi

Antalya'nın Alanya ilçesinde ailesiyle tatil yapan 15 yaşındaki Alman turist V.F., masaj yaptırmak için gittiği otelin hamamında işletmeci B.K.'nın kendisine tecavüz girişiminde bulunduğunu dile getirdi.

15 yaşındaki Alman kıza tecavüz girişimi
Paylaş

Antalya'nın Alanya ilçesinde ailesiyle tatil yapan 15 yaşındaki Alman turist V.F., masaj yaptırmak için gittiği otelin hamamında işletmeci B.K.'nın kendisine tecavüz girişiminde bulunduğunu dile getirdi. Gözaltına alınan ve genç kızın kendi isteğiyle birlikte olduğunu iddia eden B.K., savcılıktaki ifadesinden sonra serbest bırakıldı.

Almanya'dan tatile gelen F. ailesi, 31 Ağustos'ta Alanya'nın Konaklı Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı bir otele yerleşti. V.F., 4 Eylül Perşembe günü saat 14.00'de annesi Kathrina F. ve babası Georg F. ile birlikte masaj yaptırmak için odalarından otelin hamamına indi. İddiaya göre ayrı bir odaya alınan V.F.'ye masaj yapmak için hamamın işletmecisi 30 yaşındaki B.K. geldi. Alman kız bir süre sonra ağlayarak annesinin yanına gitti ve kendisine tecavüz edilmek istendiğini anlattı. Bunun üzerine Alman aile, jandarmaya başvurdu.

Alman kız ifadesinde, B.K.'nın kendisini elle taciz ettiğini, öpmeye ve tecavüz etmeye çalıştığını söyledi.

İddia üzerine jandarma tarafından gözaltına alınan hamam işletmecisi B.K. ise sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Genç kızın kendi isteğiyle kendisiyle birlikte olduğunu iddia eden B.K., verdiği ifadeden sonra Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldı. (DHA)

 

ÖNCEKİ HABER

Yalova için son çare: Ölü hacim bölgesi

SONRAKİ HABER

Bursa'da fay hattının kırılmasıyla oluşan Suuçtu Şelalesi'nde sonbahar güzelliği

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa