03 Eylül 2014 16:51

Kendini savundu: Siz kimsiniz, karşınızda Seda Sayan var!

İki eşini öldüren Sefer Çalınak’ı programına konuk ettiği için başta kadın örgütleri olmak üzere geniş bir kesimin tepkisini çeken Seda Sayan, canlı yayında kendini savundu. Öte yandan programın sponsoru, sponsorluk anlaşmasını iptal etti.

Paylaş

İki eşini öldüren Sefer Çalınak’ı programına konuk ettiği için başta kadın örgütleri olmak üzere geniş bir kesimin tepkisini çeken Seda Sayan, canlı yayında kendini savundu.

Bugün programının canlı yayınında konuşan Seda Sayan, "Bana teşekkür edeceklerine hakaret ediyorlar, ben adamı deşifre ettim" dedi.

Sayan, "Ben bana yapılan kötülüğü hiç unutmadım, bunu söylemek istedim. Böyle salak bir kampanya başlattılar. Abuk subuk anam. Benim annem de çok ezilmiştir. Bunları hiç utanmadan yıllarca anlattım. Siz kimi eleştiriyorsunuz ya dönün de bir kendinize bakın karşınızda Seda Sayan var. Ben kendi kendime olmuyorum. Türkiye’de vergi rekortmeni olmuş okullar, yurtlar yaptırmış kadınların her zaman yanında olmuş bir kadınım siz kimsiniz,  ben bunlara pabuç bırakır mıyım! Anneciğimin yaşadıklarını yıllarca anlattım. Hiç utanmadım. Annemin nasıl dayaklar yediğini anlattım ama yine de babacığıma kıyamazdım. Ben bile dün o adama dedim ki sen benim babam olsaydın seni asla affetmezdim. Hadi dönün de kendinize bakın be" şeklinde konuştu.

AYŞEN GÜVEN: SHOW MUSTN'T GO ON

SPONSOR SÖZLEŞMESİNİ İPTAL ETTİ

Sosyal medyada programın yayından kaldırılması için kampanya başlatılırken artan tepkiler karşısında programın sponsoru olan Schafer firması anlaşmasını iptal ettiğini duyurdu. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Ankara\'da \'çözüm süreci\' zirvesi

SONRAKİ HABER

“Dersim’de Engin Eroğlu’yu arama çalışmalarında profesyonel ekibe ihtiyaç var"

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa