27 Ağustos 2014 16:08

TVEM’de anlaşma bozuldu

TVEM’in bomba transferleri yeni yayın dönemi başlamadan kanalla yollarını ayırdı.

TVEM’de anlaşma bozuldu
Paylaş

TVEM’in bomba transferleri yeni yayın dönemi başlamadan kanalla yollarını ayırdı.

Trabzonspor Eski Başkanı ve Devlet Eski Bakanı Mehmet Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu TVEM kanalı yeni yayın dönemi öncesinde ata kalktı. Artı 1 TV’de Canlı Gaste’yi sunan Can Dündar ve ekibi de TVEM’le anlaşmış ve Dündar bu gelişmeyi Twitter’dan duyurmuştu. Dündar’ın yanı sıra kanalın genel yayın yönetmenliğine Yavuz Oğhan’ın getirileceği açıklanmıştı.

Edinilen bilgiye göre, Yavuz Oğhan başta olmak üzere Can Dündar ve ekibinin bu anlaşmayı iptal ettikleri ve kanalla çalışmayacakları açıklandı. Bu gelişmelerin ardından ‘TVEM yönetimi, Yavuz Oğhan, Can Dündar ve ekibini tekrar ikna edebilecek mi?’ sorusu gündeme geldi. Konuyla ilgili Medyatava’nın sorusunu Yavuz Oğhan yanıtladı.

MT: TVEM’de yaşanan son gelişme şaşkınlık yarattı. Yeni kadrosuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanan kanalla yaptığınız anlaşmayı iptal ettiniz. Peki ne oldu da böyle bir karar aldınız?
Yavuz Oğhan: Kanalla bir doku uyuşmazlığı yaşandı. Haber ve yayınlarla ilgili bir sorun yaşamadık. Fakat çalışma ortamı ve şartların uygun olmadığı kararına vardık. Genel bir bakış farklılığı olunca riske atmak istemedik ve anlaşmayı iptal ettik (MEYDA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Gülerce’nin Zaman’da yazacağı kalmadı

SONRAKİ HABER

Bursa'da iş kazası: Tadilat yaparken 4 metreden düşen işçi yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa