12 Ağustos 2014 15:19

Kayıp Suriyeli'nin cesedi derede bulundu

Şanlıurfa'da dün akşam kaybolan Suriye uyruklu 34 yaşındaki Mehssan Sattam'ın cesedi sabah saatlerinde atık suların geçtiği derede bulundu.

Paylaş

Şanlıurfa'da dün akşam kaybolan Suriye uyruklu 34 yaşındaki  Mehssan Sattam'ın cesedi sabah saatlerinde atık suların geçtiği derede bulundu.

Olay, sabah saatlerinde Süleymaniye Mahallesi'nde meydana geldi. Mahalleden geçen Karakoyun Deresi'nde bir erkek cesedi görenler, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polislerin yaptığı incelemede, boğularak öldüğü saptanan cesedin, dün gece evden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Suriye uyruklu Mehssan Sattam'a ait olduğunu saptadı.

Ölüm haberi üzerine dereye gelen yakınları 7 metre yükseklikteki köprüden dengesini kaybederek dereye düştüğü ve öldüğü tahmin edilen Sattam'ın cesedini görünce gözyaşına boğuldu. Sattam'ın cesedi, polis ve itfaiye ekipleri tarafından halat yardımıyla dereden çıkarıldı ve incelemenin ardından otopsi için Adli Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Cesedin çıkarılışı ile ekiplerin çalışması bu sırada dere çevresinde toplanan yüzlerce vatandaş tarafından da meraklı gözlerle izlendi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (ŞANLIURFA)
 

ÖNCEKİ HABER

İş kazası elinden ayağından etti

SONRAKİ HABER

El Salvadorlu göçmen baba ve kızın fotoğrafı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa