04 Ağustos 2014 18:26

Mahalle halkı cinsel tacize isyan etti

Malatya'da 4 yaşındaki bir erkek çocuğu 17 yaşındaki F.Ç. tarafından cinsel tacize uğradı. 2 Ağustos akşamı yaşanan olayda F.Ç. ailesinin düğünde olduğu bir sırada eve çağırdığı 4 yaşındaki İ.K’ye cinsel tacizde bulundu.

Paylaş

Malatya'da 4 yaşındaki bir erkek çocuğu 17 yaşındaki F.Ç. tarafından cinsel tacize uğradı. 2 Ağustos akşamı yaşanan olayda F.Ç. ailesinin düğünde olduğu bir sırada eve çağırdığı 4 yaşındaki İ.K’ye  cinsel tacizde bulundu. Bir süre sonra İ.K’yi sokakta baygın halde bulan mahalleliler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İ.K’nin ifadesinden yola çıkan polisler tacizi gerçekleştirdiği öne sürülen şüpheli F.Ç’yi yakaladı. F.Ç, Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Olayın duyulması üzerine mahalle halkı ayağa kalktı. Gözaltına alınan şüpheli 17 yaşındaki F.Ç’nin ailesinin oturduğu evi bastı. Evi taşlayan mahalleliye ev halkının da karşılık vermesi üzerine gerginlik büyürken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çevik kuvvet ekiplerinin de mahallede önlem aldığı olaylar sırasında öfkeli kalabalık güçlükle evden uzaklaştırıldı. F.Ç’nin ailesi geniş güvenlik önlemleri altında polis eşliğinde mahalleden çıkarıldı. Ailenin mahalleden ayrılmasının ardından kalabalık dağıldı. (Malatya/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Altın Portakal’da kısa film zamanı

SONRAKİ HABER

Bursa'da İYİ Partili meclis üyesi, 4 kişinin saldırısına uğradı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa