03 Ağustos 2014 21:34

Muhteşem Yüzyıl yeniden ekranlarda

2011 yılında Show TV ekranlarında başlayıp ardından Star TV’ye transfer olan ve Türk televizyon tarihinin efsane dizileri arasına giren ‘Muhteşem Yüzyıl’ Show TV’ de yeniden başlıyor. Popüler dizi önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren ilk bölümünden itibaren Show TV’de olacak.

Muhteşem Yüzyıl yeniden ekranlarda
Paylaş

2011 yılında Show TV ekranlarında başlayıp ardından Star TV’ye transfer olan ve Türk televizyon tarihinin efsane dizileri arasına giren ‘Muhteşem Yüzyıl’ Show TV’ de yeniden başlıyor.
Popüler dizi önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren ilk bölümünden itibaren Show TV’de olacak.

Çok konuşulan ve gizemini koruyan saray entrikalarının anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcılığını Timur Savcı, yönetmenliğini ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan  üstleniyor.
Senaryosunu Meral Okay’ın kaleme aldığı Muhteşem Yüzyıl’ın başrol oyuncuları arasında; Halit Ergenç, Meryem Uzerli , Okan Yalabık, Nebahat Çehre, Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Sema Keçik ve Filiz Ahmet yer alıyor.

Osmanlı İmparatorluğunun altın yıllarının hayat bulduğu Muhteşem Yüzyıl, Pazartesi akşamından itibaren hafta içi her akşam saat 22.00’de tekrar bölümleriyle Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi geçtiğimiz sezon final yapmıştı. (MEDYA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Mozaik’in külliyatı dijital kanallarda

SONRAKİ HABER

Yerine kayyum atanan Ahmet Türk’ün 'yürütmeyi durdurma' başvurusuna ret

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa