12 Temmuz 2014 10:03

Kozmetik deposunda yangın çıktı

Zeytinburnu’da bir kozmetik deposunda sabah saatlerinde yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede depoyu sarmasıyla patlamalar meydana gelirken, yangın sonrası depo tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangın sırasında, depoda bulunan görevli 51 yaşındaki Ali Osman Göl ağır yaralandı. Yangın, 1 saat içerisinde söndürüldü.

Kozmetik deposunda yangın çıktı

Paylaş

Zeytinburnu’da bir kozmetik deposunda sabah saatlerinde yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede depoyu sarmasıyla patlamalar meydana gelirken, yangın sonrası depo tamamen kullanılamaz hale geldi.

Yangın, saat 05.00 sıralarında Zeytinburnu, Maltepe Mahallesi Gümüşsuyu Caddesi 17 numaradaki 3 katlı bir binanın 3. katında bulunan kozmetik ürünlerin bulunduğu bir depoda, henüz bilinmeyen bir nedenle başladı. Alevlerin depoyu sarmasıyla patlamalar yaşandı. Patlama seslerini duyan vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Bayrampaşa İtfaiye ekipleri, depodaki yangına ilk müdahaleyi yaparak yardım istedi. Yangın sırasında, depoda bulunan görevli 51 yaşındaki Ali Osman Göl ağır yaralandı. Göl, daha sonra itfaiye ekipleri tarafından depodan çıkartılarak, ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olay yerine gelen Fatih, Şişli, Bakırköy ve Eyüp itfaiye ekiplerinin köpükle müdahale ettiği yangın, yaklaşık 1 saat içerisinde kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yangın sonrası depo tamamen kullanılamaz hale gelirken, itfaiye ekipleri yangının çıkış sebebiyle ilgili inceleme başlattı. (DHA)

ÖNCEKİ HABER

5 çocuğuyla dakikalarca Başbakan\'ı bekledi...

SONRAKİ HABER

Lüleburgaz Belediyesinde TİS imzalandı, haftalık çalışma 40 saate indi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa