Yeşil yumurta şaşırttı

Yeşil yumurta şaşırttı

ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesine bağlı Belen Mahallesi’nde oturan 55 yaşındaki Selmi Tanyıldız’ın evinin bahçesinde beslediği tavuklardan biri yeşil yumurtladı. Yeşil yumurta ilgi odağı oldu.Ereğli’ ye bağlı Belen mahallesinde ki yeşil yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın Sahibi Selmi Tanyıldız, yakın ak

ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesine bağlı Belen Mahallesi’nde oturan 55 yaşındaki Selmi Tanyıldız’ın evinin bahçesinde beslediği tavuklardan biri yeşil yumurtladı. Yeşil yumurta ilgi odağı oldu.
Ereğli’ ye bağlı Belen mahallesinde ki yeşil yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın Sahibi Selmi Tanyıldız, yakın akrabaları başta olmak üzere komşularının da yumurtayı merak ettiğini ve görmek için kapısının her gün çalındığını söyledi. Kolesterole iyi geldiği iddialarının da kulaktan kulağa yayılması ile gerek komşularından gerekse yakın akrabalarından yumurta siparişleri aldıklarını belirten Semli Tanyıldız, “Kendimize ait evin ön bölümündü 20’ye yakın tavuğum var. Bu tavuklardan birinin yumurtası yeşil. Biz de ne olup bittiğini anlayamadık. Çok sayıda yumurta sipariş vermek isteyen var ama tavuk günde 2 defa yumurtluyor, biz de kendimiz tüketiyoruz.” dedi. (ZONGULDAK)

www.evrensel.net