27 Haziran 2011 10:05

Oktay Ekrem trafik kazasında yaşamını yitirdi

MUŞ’un Varto ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 28 yaşındaki öğretmen Oktay Ekrem yaşamını yitirdi. Kaza da yaralanan iki öğretmen de tedavi altına alındı.Edinilen bilgiye göre kaza, önceki gün akşam saatlerinde Varto-Çaylar yolunda meydana geldi. Çaylar köyünden Varto istikametine gelmekte olan Oktay Ekrem y&

Oktay Ekrem trafik kazasında yaşamını yitirdi

Paylaş

MUŞ’un Varto ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 28 yaşındaki öğretmen Oktay Ekrem yaşamını yitirdi. Kaza da yaralanan iki öğretmen de tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre kaza, önceki gün akşam saatlerinde Varto-Çaylar yolunda meydana geldi. Çaylar köyünden Varto istikametine gelmekte olan Oktay Ekrem yönetimindeki otomobil takla attı. Kazada Dersim’in Pertek ilçesi nüfusuna kayıtlı ve Varto Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda görev yaparken, bir gün önce ataması İstanbul’a yapılan Oktay Ekrem ile yanında bulunan meslektaşları Fırat Alp ve Mesut Aksoy yaralandı. Ambulansla Varto Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Ekrem, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, diğer iki yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, şube müdürleri Nasır Sever ve İbrahim Tanyeri ile Eğitim-Sen Varto Şube Başkanı Mahmut Kılıç ve bazı öğretmenler de kazanın ardından hastaneye geldi.

Henüz 28 yaşında yaşama gözlerini yuman Oktay Ekrem’in cenazesi önceki gün Dersim’in Pertek ilçesine bağlı Aşağı Kacarlar Köyü’nde defnedildi. (DERSİM)

ÖNCEKİ HABER

Eğlence kabusa dönüşmesin

SONRAKİ HABER

Hürriyet'te çok sayıda kişi işten atıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa