İETT şoförleri artık kendi AKBİL

Fotoğraf: Evrensel

İETT şoförleri artık kendi AKBİL'lerini kullandırtamayacak

İSTANBUL Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Genel Müdürlüğü, yaptığı yazılı açıklamayla otobüs şoförünün bileti olmayan yolculara araç içerisinde bilet kesmesi işlemine 2 Temmuz Cumartesi gününden itibaren son vereceğini açıkladı. İETT Genel Müdürlüğü otob

İSTANBUL Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Genel Müdürlüğü, yaptığı yazılı açıklamayla otobüs şoförünün bileti olmayan yolculara araç içerisinde bilet kesmesi işlemine 2 Temmuz Cumartesi gününden itibaren son vereceğini açıkladı.

 İETT Genel Müdürlüğü otobüs şoförünün bileti olmayan yolculara araç içerisinde bilet kesmesi işlemi ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 2 Temmuz'dan itibaren İETT otobüslerinde şoförlerin artık AKBİL bulundurmayacağı, bu nedenle yolcuların AKBİL, elektronik kart veya 1, 2, 5 ve 10 geçişlik elektronik bilet kullanması gerektiği bildirildi.
İETT otobüslerinde AKBİL'i olmayan yolculara otobüs şoförleri tarafından 1.65 liralık AKBİL kullanılması gerekirken 1. 75 liralık AKBİL kullandırılması daha önce de çok defa yolcular tarafından şikayete konu olmuştu. (İSTANBUL)

www.evrensel.net