26 Mayıs 2014 13:23

Sivas'la Trabzon arasındaki atışma sürüyor

Sivasspor kongresinde, Trabzonspor’un kendilerine teşvik primi teklif ettiğini iddia eden Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz, Trabzonspor cephesinden gelen tepkilere yanıt verdi.

Paylaş

Sivasspor kongresinde, Trabzonspor’un kendilerine teşvik primi teklif ettiğini iddia eden Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz, Trabzonspor cephesinden gelen tepkilere yanıt verdi.

Odyakmaz, kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “Bundan sonra Cumhuriyet savcılarımız istediğinde gerekli ifadelerimiz verilecektir. Kongrede yaptığım konuşmanın her kelimesinin doğruluğuna şu mübarek Miraç gecesi şahit olsun. Gerçekler ortaya çıktığında kimin kuyruğunun sıkıştığını kamuoyu takdir edecektir” dedi.

Odyakmaz, şu ifadeleri kullandı: “Evet, Sivas yiğitler şehridir ve kulübünü yiğitçe yönetir. Süreçte yaptığımız yiğitliğin sayesinde 3 yıldır temizlik edebiyatı yapanların hezeyanlarına verecek cevabımız vardır. İlgili kulübün hem eski hem de görevdeki başkanlarına ‘yiğitlik’ gereği zamanında bunları söyledik. İlgili kulübün başkanı, ‘Bunları açıklayın herkes cezasını çeksin’ diye cevap verdi. Biz de; ‘Biz size söyledik siz açıklayın’ dedik. Bu zamana kadar açıklama olmadığı gibi bize yapılan haksız saldırılara devam edildi. Yiğitliğimiz suistimal edilip karşılık görmeyince biz de yiğitliğin muhatabına göre bir limitinin olduğunu kavramış olduk. Bundan sonra Cumhuriyet savcılarımız istediğinde gerekli ifadelerimiz verilecektir. Kongrede yaptığım konuşmanın her kelimesinin doğruluğuna şu mübarek Miraç gecesi şahit olsun. Gerçekler ortaya çıktığında kimin kuyruğunun sıkıştığını kamuoyu takdir edecektir. Saygılarımla.” (SPOR SERVİSİ)
 

ÖNCEKİ HABER

Erdoğan\'dan Koç yorumu: Kin tutmam!

SONRAKİ HABER

EMO ve Haber-Sen: Deneyimli kadrolar TRT’den tasfiye ediliyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa