24 Mayıs 2014 11:46

Bursaspor’da yeni başkan seçildi

Bursaspor kongresinde yapılan oylama sonucu Recep Bölükbaşı kulübün yeni başkanı seçildi.

Paylaş

Bursaspor kongresinde yapılan oylama sonucu Recep Bölükbaşı kulübün yeni başkanı seçildi.
Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. 2 bin 53 üyenin oy kullandığı seçimlerde, Bölükbaşı oyların bin 68’ni aldı. Diğer adaylar Mesut Mestan 638 oy alırken, Cüneyt Özkan ise 281 üyeden oy alabildi.  Recep Bölükbaşı, böylece kulüp tarihinin en fazla oyunu aldı.
Bölükbaşı, kendisine destek verenlere teşekkür ederken kongre sırasında tepki gösteren taraftarlara ise üzüldüğünü ifade etti.
Bölükbaşı, şöyle konuştu: “Çok çalışacağız. Her yaptığımız şeyi şeffaf yapacağız. Yalnız Bursaspor başkanlığını hep hayal ettim. Gerçekten Allah’a çok şükür, bu görevi bize layık gördü. Ancak az önce yaşanan bir olaydan dolayı çok üzgünüm. Bizim taraftarımız böyle olmamalı. Türkiye'nin en büyük taraftarına sahibiz. Lütfen birbirimize küsmeyelim, birlik beraberlik içinde olalım. İletişim, tahammül ve sabır göstermemiz lazım. Bunları yaparsak daha önceki başarıları yakalamamamız içten eğil. Lütfen hep birlikte olalım.”
Recep Bölükbaşı'nın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor:
Nihat Sapan, Hasan Gülayan, Nejat Çölek, İlyas Acar, Recep Güzeldağ, Yahya Bahadır, Abdülkadir Özgörüş, Enver Kumova, Sadettin Garip, Ali Turan, Sezer Sezgin, Ali Büyükkurt, Alper Tunga Çevik, Nihat Akınoğlu. (Bursa/CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

Kayseri’de ülkücüler Kürt öğrencilere saldırdı

SONRAKİ HABER

Erdoğan "oy çalındı" iddiasında ısrarcı: Oy hırsızlığı tam bir felakettir

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa