05 Mayıs 2014 16:57

Eşini öldüren C.E: Her zaman nasıl dövüyorsam öyle dövdüm

Bağcılar'da eşi Remziye E.’yi sopayla döverek öldürdükten sonra polis tarafından yakalanan C.E. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Paylaş

Bağcılar'da eşi Remziye E.’yi sopayla döverek öldürdükten sonra polis tarafından yakalanan C.E. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Şüpheli, poliste verdiği ifadesinde eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını belirterek "Ben sopayla dövmedim. Her zaman nasıl dövüyorsam öyle dövdüm. Fenalaşınca onu hastaneye götürdüm. Ancak kurtulamadı" dediği belirtildi.

Bağcılar, Göztepe Mahallesi'nde önceki gün meydana gelen olayda 37 yaşındaki Remziye E. evinde tartıştığı eşi tarafından sopayla dövülerek öldürülmüştü. Polis olaydan sonra yaptığı soruşturmada Remziye E.’yi dövdükten sonra hastaneye götüren eşi C.E.’yi gözaltına almıştı. Poliste işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye çıkarılan C.E. tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Asayiş şube müdürlüğünde ifade veren C.E.’nin bir süredir işsiz olduğunu, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını söylediği belirtildi. Olay günü evde yine tartıştıklarını söyleyen C.E. eşini sopayla dövmediğini iddia ederek, "Onu sopayla dövmedim. Her zaman nasıl dövüyorsam öyle dövdüm. Yere düşüp fenalaştı. Onu hemen alıp hastaneye götürdüm. Ancak kurtulamadı. Çok üzgünüm" dediği belirtildi. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Kamera kayıtları \'polisin bagaj işkencesi\' iddiasını doğruladı

SONRAKİ HABER

Cannes Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa