Eşi yeni bir hayata müsaade etmedi

Eşi yeni bir hayata müsaade etmedi

KADINA yönelik şiddet ve cinayet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Adana’da Semiha K., eşi tarafından av tüfeğiyle öldürüldü.51 yaşındaki Semiha K., eşinden ayrılmak için boşanma davası açtı. Yaklaşık 1 hafta önce çalışmaya başlayan ve ayrı bir ev tutan Semiha K., eşyalarını toplamak için gittiği esk

KADINA yönelik şiddet ve cinayet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Adana’da Semiha K., eşi tarafından av tüfeğiyle öldürüldü.
51 yaşındaki Semiha K., eşinden ayrılmak için boşanma davası açtı. Yaklaşık 1 hafta önce çalışmaya başlayan ve ayrı bir ev tutan Semiha K., eşyalarını toplamak için gittiği eski evinde kocası tarafından av tüfeğiyle vuruldu.
16 yaşındaki Merve ve 14 yaşındaki Vahide’nin gözleri önünde eşinin 3 el ateş ettiği Semiha K., tüm üdahalelere rağmen kurtarılamadı; 51 yaşındaki Süleyman K. da polise teslim oldu.
Yaklaşık bir hafta önce Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışmaya başladığı bildirilen Semiha K’nın dün aynı mahallede başka bir ev kiraladığı, bugün de eşyalarını toparladığı sırada tartışmanın yaşandığı kaydedildi.
Polis merkezine götürülen Süleyman K’nın, eşini çok sevdiği için ayrılmak istemediğini ancak eşinin kendisini boşayıp başka eve taşınmak istemesine dayanamadığını söylediği öğrenildi. (ADANA)

www.evrensel.net