27 Mart 2014 15:32

Manisa'da Göçük altında kalan Afgan işçi hayatını kaybetti

Manisa’da yer altı otoparkı inşaatı sırasında meydana gelen göçükte ağır yaralanan Afgan asıllı işçi 21 yaşındaki Salman Muhammad Jawad, kaldırıldığı Manisa Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Manisa\'da Göçük altında kalan Afgan işçi hayatını kaybetti
Paylaş

Manisa’da yer altı otoparkı inşaatı sırasında meydana gelen göçükte ağır yaralanan Afgan asıllı işçi 21 yaşındaki Salman Muhammad Jawad, kaldırıldığı Manisa Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Manisa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerinin bir saatin üzerinde süren çalışmaları sonucu toprak altında çıkarılan Jawad, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Manisa’da yer altı otoparkı inşaatı sırasında meydana gelen göçükte, biri ağır iki kişi yaralanmıştı. Anafartalar Mahallesi'ndeki Emekliler Parkı Yer Altı Otoparkı inşaatı sırasında, duvarlardan birinde henüz belirlenemeyen bir sebeple toprak kayması sonucu göçük meydana gelmiş, yaralanan 68 yaşındaki Şükrü Ergünce Manisa Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış, toprak altında kalan Afgan asıllı Jawad ise bir saatten fazla süren bir çalışmayla çıkarılabilmişti. Salman Muhammad Jawad’a sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yapmış, daha sonra ağır yaralı olarak Manisa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. (CİHAN)
 

 

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Yeni ses kaydı sonrası Gül, Sinirlioğlu\'nu görüşmeye çağırdı

SONRAKİ HABER

Kanaltürk:Ulusal yayın yapma hakkı mahkeme kararı ile mevcut

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa