22 Mart 2014 14:50

Mansur Yavaş'ın ekibi saldırıya uğradı

CHP'nin Ankara Adayı Mansur Yavaş konuşın konuşmasını provoke etmek isteyen bir kişinin salondan çıkarılmasının ardından Osman Gökçek'in koruma ekibinde bulunduğu iddia edilen boksör ve güreşçilerden oluşan kalabalık bir grup Mansur Yavaş'ın ve Fethi Yaşar'ın ekibine saldırarak seçim otobüslerinin camlarını kırdı.

Mansur Yavaş\'ın ekibi saldırıya uğradı
Paylaş

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, Mansur Yavaş İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nin düzenlediği toplantıya katıldı. Mansur Yavaş konuşmasına başladığı sırada toplantıyı provoke etmek isteyen bir kişinin salondan çıkarılmasının ardından Osman Gökçek'in koruma ekibinde bulunduğu iddia edilen boksör ve güreşçilerden oluşan kalabalık bir grup Mansur Yavaş'ın ve Fethi Yaşar'ın ekibine saldırarak seçim otobüslerinin camlarını kırdı.

Yavaş, "Biz buraya gelirken salonda iki tane provokatörün olduğunu bize söylediler. Biz bunu bilerek geldik. Ben bunlara pabuç mu bırakacağım, bunlardan mı korkacağım. Onları buraya gönderen ağa babalarından korkmadım ki bunlardan korkacağım. Kolay değil 20 yıllık bir imparatorluk bitiyor. Böyle şeyler olacak. Ayın 31'inden sonra inşallah temiz bir yönetim gelecek, bu defterlerin hepsi açılacak ve tek tek tüyü bitmemiş yetimin hakkını soracağız. Belli ki bunları öğretip göndermişler. Ben buradan onları gönderenlere rahmetli İsmet İnönü'nün sözüyle sesleniyorum Bir memlekette namuslular namussuzlar kadar cesur olmadıkça o memlekette kurtuluş yoktur" dedi. (DHA)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Kenan Işık\'tan iyi haber geldi

SONRAKİ HABER

Siirtliler: Canım Ben Tivitimi Sandığa Atacam-Kasma

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa