16 Haziran 2011 10:04

ANF’ye siber saldırı

FIRAT Haber Ajansı (ANF) yeni bir siber saldırı dalgası altında. 12 Hazirandan beri süren saldırılar nedeniyle siteye erişim sağlanamıyor. ANF’den yapılan açıklamada saldırının Türkiye merkezli olduğu belirtiliyor. Açıklamada şu ifadelere yer veriliyor: “AKP hükümetinin ifade özgürlüğüne tahammülsüzl&

ANF’ye siber saldırı

Paylaş

FIRAT Haber Ajansı (ANF) yeni bir siber saldırı dalgası altında. 12 Hazirandan beri süren saldırılar nedeniyle siteye erişim sağlanamıyor. ANF’den yapılan açıklamada saldırının Türkiye merkezli olduğu belirtiliyor. Açıklamada şu ifadelere yer veriliyor: “AKP hükümetinin ifade özgürlüğüne tahammülsüzlüğü saldırıları teşvik ettiği gibi, bu saldırıların ‘devlet patentli’ olduğu konusunda da ciddi şüphelerimiz var. İfade ve basın özgürlüğüne yapılan bu saldırıları şiddetle kınıyor, gerçeklerin halka ulaşmasını engellemeyi hedefleyen aciz ve utanç verici girişimler olarak görüyoruz.”
“.com”, “.eu”, “.org” ve “.nu” uzantılı web adreslerine erişim de mahkeme kararları ile yasaklanan ANF’ye erişim www.firatnews.ws adresi üzerinden sağlanabiliyor. (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Siyanür zehirlenmelerine dava hazırlığı

SONRAKİ HABER

Arap Birliği Sekreteri: Suriye'nin üyeliği ülkelerin onayına bağlı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa