Çelik-İş İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir

Çelik-İş İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir

Hak-İş’e bağlı Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yedi başkan adayının yarıştığı seçimlerde salt çoğunluk ancak üçüncü turda sağlandı.

Hak-İş’e bağlı Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yedi başkan adayının yarıştığı seçimlerde salt çoğunluk ancak üçüncü turda sağlandı. Şube Sekreterliği için 4, Mali Sekreterlik için de 5 adayın bulunduğu kongrede, yönetim kurulunun diğer görevlerine de çok sayıda aday çıktı.

Şube başkanlığı için Musa Okçu, Mehmet Demir, Nurettin Gürcan, Murat Günaydın, Nihat Gülhan, Mevlüt Yıldız ve Hasan Özdemir aday olmuştu. Seçimlerin ilk turunda 4 aday, ikinci turda ise 1 aday elendi. Mehmet Demir ve Mevlüt Yıldız arasında yapılan üçüncü tur sonunda yeni şube başkanı Mehmet Demir oldu.

Diğer Şube Yönetim Kurulu üyeleri şöyle belirlendi: Şube Sekreteri Mehmet Güngör, Mali Sekreter Murat Kayış, Teşkilatlandırma Sekreteri Ender Keser, Eğitim Sekreteri Rıfat Alp Doğan. (İskenderun/EVRENSEL)

www.evrensel.net