10 Mart 2014 21:33

Yiğit Bulut’un NTV’ye çıkması için yapılan konuşmanın ses kaydı

Başçalan adlı twitter hesabından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve NTV’nin patronu Ferit Şahenk arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı yayınladı. Seskaydında Yiğit Bulut'un NTV'ye çıkması konuşuluyor. Başçalan, Başbakanın danışmanı Yalçın Akdoğan ve Nermin Yurteri’nin olduğu iddia edilen ikinci bir ses kaydı yayınladı.

Paylaş

Başçalan adlı twitter hesabından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve NTV’nin patronu Ferit Şahenk arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı yayınladı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses Ferit Şahenk olduğu iddia edilen sesten 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun hemen ardından Baş Danışman Yiğit Bulut’un NTV’ye çıkması için konuşuyor. Şahenk ilk önce Yiğit bulut’u televizyona çıkarmak istemiyor fakat ısrar üzerine Yiğit bulut NTV’de yayına çıkarılıyor.
 

Ses kaydının tamamının buradan izleyebilirsiniz

NTV İLE İLGİLİ İKİNCİ SES KAYDI

Baş çalan isimli twitter adresi Başbakan Erdoğan ve NTV’nin sahibi Ferit Şahenk arasında geçtiği iddia edilen ses kaydından sonra. Ses kayıtlarında adı geçen Başbakanın danışmanı Yalçın Akdoğan ve Nermin Yurteri’nin olduğu iddia edilen ikinci bir ses kaydı yayınladı. Seskayıtlarında yine 17 Aralık operasyonlarıyla ilgili yeterli yayınların olmadığı üzerine konuşuluyor

İknci ses kaydınının tamamını buradan izleyebilirsiniz

ÖNCEKİ HABER

Liste bakanlıktan baskı patrondan

SONRAKİ HABER

23 yaşındaki asansör teknisyeni akıma kapılarak öldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa