04 Şubat 2014 10:56

Diyarbakır Emniyeti'nde yardımcı müdürler değişti

Diyarbakır'da 25 Ocak'ta 9 şube müdürünün yerlerinin değiştirilmesinden ardından bütün 'yardımcı müdürler' görevden alındı.

Diyarbakır Emniyeti\'nde yardımcı müdürler değişti

Paylaş

Diyarbakır'da 25 Ocak'ta 9 şube müdürünün yerlerinin değiştirilmesinden ardından bütün 'yardımcı müdürler' görevden alındı.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde 25 Ocak'ta 9 şube müdürünün yerinin değiştirilmesinden ardından ikinci kez görevden almalar yaşandı. En fazla görevden almanın yalandığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM), Narkotik, Terörle Mücadele ve Asayiş Şube müdürlüklerinde görevden alınan isimler, 'pasif' görevlere atandı. Yerlerine ise polis okulunda derslere giren müdürler getirildi.

BİR DEĞİŞİKLİK DE ESKİŞEHİR EMNİYETİ'NDE

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde 4 şube müdürü, 4 şube müdür yardımcısı ile 3 baş komiserin görev yerleri değiştirildi.

Alınan bilgilere göre Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan Ahmet Gürbüz Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü'ne, Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürü Erhan Ünal Personel Şube Müdürlüğü'ne, Evrak Arşiv Şube Müdürü Hasan Sinik Eğitim Şube Müdürlüğü'ne, Koruma Şube Müdürü Kazım Çiri de Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne getirildi.Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde Müdür Yardımcısı Osman Yasin Baltacı Koruma Şube Müdür Yardımcılığına, aynı şubenin Müdür Yardımcısı Murat Dağ Çocuk Şube Müdür Yardımcılığına, yine aynı şubedeki Başkomiser Recep Akgül Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Başkomiser Selahattin Kaya da Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'e görevlendirildi. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Havaalanı Şubesi Müdür Yardımcısı Tevfik Erhan Şahan ise Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü görevine, Önleyici Hizmetler Şube Müdür Yardımcısı Ali Murat Yıldırım müdür yardımcısı olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubesine, Sosyal Hizmetler Şubesi'nde görevli Başkomiser Levent Oktay da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne getirildi.

 

ÖNCEKİ HABER

Foye’den hayat öpücüğü

SONRAKİ HABER

Basın kartları için değişim duyurusu yayınlandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa