Önder

Önder'in Ermenice ve Süryanice bildirilerine ilgi büyük

Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloku İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Sırrı Süreyya Önder için farklı etnik kökende olan yurttaşlarla buluşmak için Ermenice ve Süryanice bildiriler de yurttaşlara dağıtılıyor.Blok'un İstanbul 2. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Önder’in bölgesinde bulunan farkl

Blok'un İstanbul 2. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Önder’in bölgesinde bulunan farklı etnik kökenden yurttaşların sorunlarını Meclis’e taşımak ve bloğun amaçlarını paylaşmak için Ermenice ve Süryanice pankartlardan sonra bildiriler de hazırlandı. Blok tarafından hazırlanan Ermenice ve Süryanice bildiriler; Şişli, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Taksim ve Kocamustafapaşa’da yurttaşlara dağıtılıyor.

İstanbul 2. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Sırrı Süreyya Önder, birleşik oy pusulasında parti amblemlerinden sonra 1. sırada yer alıyor. Önder’in seçim bölgesi ise, Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Esenler, Beyoğlu, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Kâğıthane, Sarıyer, Şişli ve Zeytinburnu’nda aralarında olduğu 12 ilçe. (İSTANBUL)

www.evrensel.net