22 Aralık 2013 15:17

Muammer Güler ilk kez konuştu: Her şey açığa çıkacaktır

İçişleri Bakanı Muammer Güler, yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna ilişkin hiçbir kanunsuz işle işlerinin olmayacağını ileri sürerek, "Vermeyeceğimiz hiçbir hesap da yoktur. Her şey açığa çıkacaktır" dedi.

Paylaş

İçişleri Bakanı Muammer Güler, 17 Aralık günü yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında oğlunun da tutuklanmasına ilişkin ilk defa konuştu. Bakan Güler, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Sevgili hemşerilerim, itimadınız için çok teşekkürler. Hiçbir kanunsuz işimiz olamaz. Veremeyeceğimiz hiçbir hesap da yoktur. Önümüzdeki günlerde her şey açığa çıkacaktır" dedi.

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu soruşturmasında İçişleri Bakanı Muammer Güler'in Reza Zerrab'dan "trafikte durdurulmasın diye koruma vermek, beğenmediği polislerin yerini değiştirmek" gibi işlemler için rüşvet aldığı iddia edilmişti. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in evindeki arama fotoğraflarında ise, çok sayıda çelik para kasası, para sayma makinesi ve kasalardan çıkan çok miktarda para çıkmıştı. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

‘Allaha emanet’ midibüs 11 kişiye mezar oldu

SONRAKİ HABER

KESK Adana’da 24’üncü yılını kutladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa