22 Aralık 2013 08:41

İstanbul Emniyeti'nde 25 polis müdürünün görev yeri değişti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 25 polis müdürünün daha görev yerleri değişti. Bu değişiklikler arasında en dikkat çekici olanı Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı'nın müdüriyet emrine alınması oldu.

İstanbul Emniyeti\'nde 25 polis müdürünün görev yeri değişti

Fotoğraf: Emrah Yorulmaz/AA

Paylaş

Habib ATAM

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Selami Altınok'un getirilmesinin ardından dün gece 25 şube ve ilçe müdürünün yerleri değiştirildi. Bu değişiklikler arasında en dikkat çekici olanı Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı'nın müdüriyet emrine alınması oldu.

Ertan Erçıktı 4 gün önce Asayiş Şube Müdürü iken eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilmişti. Narkotik Şube Müdürü Özcan Bulduk da Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Diğer dikkat çeken değişiklik ise Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Metin Titiz'in görevden alınması oldu. Ayrıca Persone Şube Müdürü Emin Yılmaz ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da görev yeri değiştirilen müdürler arasında yer aldı. Yapılan bu değişikliklerle Selami Altınok yeni çalışma ekibini de belirlemiş oldu. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Emniyet, basın mensuplarına kapatıldı!

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Aybet: Gazetecilikten mahkum olan yok

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa