\

'Neyleyim kutudaki milyon doları...'

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan ve Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Elazığspor maçında tribünler "Neyleyim cebimdeki milyon doları/sen şampiyon olmayınca" tezahüratını "Neyleyim kutudaki milyon doları" şeklinde değiştirerek söyledi.

İş adamları, bürokratlar, bakanlar ve bakan çocuklarına kadar uzanan Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu günlerdir ülkenin gündeminde.

Bu yoğun gündemde Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde, ayakkabı kutularına saklanmış şekilde bulunan 4.5 milyon dolar başrollerden birini almış durumda.

"Ayakkabı kutusu" hem sosyal medyada hem de sokağa çıkarak yolsuzluklara tepki gösterenlerin kullandığı 1 numaralı simge oldu.

Yolsuzluk operasyonu ve "Ayakkabı kutusu" politik konular karşısındaki hızlı, esprili ve muhalif refleksleriyle tanınan Beşiktaş taraftarının da gündemindeydi.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan ve Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Elazığspor maçında tribünler "Neyleyim cebimdeki milyon doları/sen şampiyon olmayınca" tezahüratını "Neyleyim kutudaki milyon doları" şeklinde değiştirerek söyledi.

 

www.evrensel.net