15 Aralık 2013 06:00

Zaman’dan misilleme

CapriceGold Otel’in sahibi Fadıl Akgündüz’ün ‘Zaman eriyor’ sloganlı reklam afişli göndermesine, Zaman gazetesi ‘Caprice borcunu ödemedi hacizli 63 daireyi satacağız’ başlıklı bir haber ile karşılık verdi.

Paylaş

CapriceGold Otel’in sahibi Fadıl Akgündüz’ün ‘Zaman eriyor’ sloganlı reklam afişli göndermesine, Zaman gazetesi ‘Caprice borcunu ödemedi hacizli 63 daireyi satacağız’ başlıklı bir haber ile karşılık verdi. Zaman’nın cevap niteliğindeki haberinde Akgündüz’e yönelik, “Avrupa’daki gurbetçilerden milyonlarca dolar toplayan ve ‘dolandırıcılık’ davasında 1.5 yıl hapis cezası alan Fadıl Akgündüz yine ödemediği borçlarla gündemde” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde AKP ve cemaat arasındaki kavganın yansıması olarak Jet Fadıl olarak bilinen JETPA Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz Caprice Gold reklamları ile “Zaman eriyor” diyerek cemaate gönderme yapmıştı.

Öte yandan Zaman gazetesinin mahkemeye başvurması sonucu ihtiyati tedbir kararı alan Bakırköy 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi, Caprice Gold’un reklamlarının toplatılmasına hükmetti. (MEDYA SERVİSİ)

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

‘Türkiye’nin en büyük kampanyası’

SONRAKİ HABER

Dörtlü Zirve’de Erdoğan’a Suriye sorusu: Ne zaman çıkacaksınız?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa