12 Aralık 2013 08:27

İstanbul'da karın etkisi akşam saatlerinde azalacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından karla mücadele çalışmalarıyla ilgili yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada karın akşam saatlerinden itibaren etkisini azaltacağı belirtildi.

İstanbul\'da karın etkisi akşam saatlerinde azalacak

Paylaş

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından karla mücadele çalışmalarıyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada şöyle denildi: İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı meteorolojiden alınan bilgilere göre bugün akşam saatlerinden itibaren etkisini azaltacak. Gece yarısından sonra yer yer tipi şeklinde yağan kar özellikle Anadolu yakası ve Boğaz çevresinde etkili oldu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Karla mücadele ekipleri kar kürüme ve tuzlama çalışmalarını sabaha kadar sürdürdü. Gece yarısından sonra sıcaklık bölgesel olarak -2 dereceye kadar düştü. Yollarda meydana gelen buzlanma ekiplerin müdahalesiyle giderildi.  Dün gece saat 22.00'dan sabah saat 07.00 'a kadar 9 yaralanmalı, 37 maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi."

VALİ MUTLU'DAN KAR TWEET'İ

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul'da kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilmemesiyle ilgili tweet attı, Vali amca 'TATiL' diyen gençler. Bu bizim için çok kolay. Ama sizi böyle sevindirmek yerine, sizin için doğruyu hep tercih ettim... Sizi seviyorum" dedi.  (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

ÖSO Generali İdris, Suriye\'yi terk etmek zorunda kaldı

SONRAKİ HABER

Askeri miğferle öldürdüğü iddia edilen astsubay FETÖ'den tutuklandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa