Erdoğan gelecek diye önce eteği uzatıp sonra tamamen kaldırdılar

Erdoğan gelecek diye önce eteği uzatıp sonra tamamen kaldırdılar

Başbakan Erdoğan’ın Muğla ziyareti öncesinde, bir epilasyon merkezinin billboardlardaki reklam afişinde yer alan mankenin etek boyunun uzatıldığı iddia edildi. Reklam akşam saatlerinde tamamen kaldırıldı.

Başbakan Erdoğan’ın Muğla ziyareti öncesinde, bir epilasyon merkezinin billboardlardaki reklam afişinde yer alan mankenin etek boyunun uzatıldığı iddia edildi. Afişleri astıran epilasyon merkezi yetkilileri, mankenin etek boyunu kendi istekleri ile haziran ayında uzattıklarını söyleyip, Başbakanın gelişiyle ilgisi olmadığını belirtti. Söz konusu afiş, bugün saat 16.00 sıralarında tamamen kaldırıldı. Afişin neden kaldırıldığı konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

Başbakan Erdoğan’ın Muğla ve ilçelerindeki programı için kentteki tüm toplantı ve gösteri yürüyüşlerine yasaklama getirildi. Kamu güvenliği için getirilen bu yasaklar bunlarla sınırlı kalmadı. Kent merkezindeki bazı billboardlar kaldırılırken Muğlaspor maçı da ertelendi. (DHA)


ERDOĞAN AÇILIŞTA KONUŞTU

Öte yandan Başbakan Erdoğan, toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Söz karar yetki milletindir, mühür millettedir. Bu yetkiyi kim gasp etmek isterse onun karşısında olacağız” dedi. Haberi okumak için tıklayın...

İŞÇİLER KONVOYA BİLE YAKLAŞAMADI

Yatağan Termik Santralinin özelleştirilmek istenmesine karşı çıkan işçilerin eylemleri 'Başbakan geliyor' diye yasaklandı. Başbakanlık konvoyu Termik Santral'in önünden geçerken konvoyu protesto etmek isteyen işçilere jandarma izin vermedi. Haberi okumak için tıklayın...

www.evrensel.net