Bingül Kocaeli

Bingül Kocaeli'de aydınlarla buluştu

Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloku Bağımsız Milletvekili Adayı Emrullah Bingül, Tanyıldız Düğün Salonu’nda Kocaeli Üniversitesinde görev yapan akademisyenler ve aydınlar ile buluştu. Toplantıda konuşan Emrullah Bingül, akademisyenlerin ve aydınların ülkenin demokrasi ve barış mücadelesinde önemli bir yer tuttuğunu

Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloku Bağımsız Milletvekili Adayı Emrullah Bingül, Tanyıldız Düğün Salonu’nda Kocaeli Üniversitesinde görev yapan akademisyenler ve aydınlar ile buluştu. Toplantıda konuşan Emrullah Bingül, akademisyenlerin ve aydınların ülkenin demokrasi ve barış mücadelesinde önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Emek Partisi Kocaeli İl Başkanı Güner Kizir, Barış ve Demokrasi Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet alçınkaya da yaptıkları konuşmayla emek,demokrasi ve özgürlük isteyenlerin adresinin Blok olduğunu belirttiler.

Akademisyenler ve aydınlar ise Bloka seçimlerde başarılar dileyerek Blokun ülkenin geleceği için önemli bir adım olduğunu vurguladılar. (Kocaeli/EVRENSEL)
 

www.evrensel.net