Gitmek de dert dönmek de

Gitmek de dert dönmek de

Kurban Bayramı tatilinin bitimine bir gün kala İstanbul otogarında dönüş yoğunluğu başladı.

Kurban Bayramı tatilinin bitimine bir gün kala İstanbul otogarında dönüş yoğunluğu başladı. Son gün karmaşasını yaşamak istemeyenler yolcular, yine de trafiğe takıldı.
Bayram nedeniyle 9 günlük tatili memleketlerinde geçiren vatandaşlar İstanbul’a dönmeye başladı. İstanbul’dan giderken yaşadıkları çilenin bir benzerini de dönerken yaşayan İstanbullular, uzun saatler yolda kaldılar.
Şehir girişinde trafiğin yoğunlaşmaya başladığını ifade eden yolcular özellikle otogar girişinde uzun otobüs kuyruğu olduğunu kaydetti.

TOPÇULAR’DA UZUN KUYRUK

Bayram dönüşüne geçen tatilciler, Topçular Feribot İskelesi’nde uzun kuyruklar oluşturdu. Bayramda memleketlerine giden tatilciler bugün dönüşe geçti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram dönüşü yollar çileye döndü. Yaklaşık 20 kilometreyi bulan kuyruk nedeniyle sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. Saatlerce aynı yerde beklediklerini, trafiğin ilerlemediğini söyleyen sürücüler kontak kapatmak zorunda kaldı.

ZİNCİRLEME KAZA

TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli Dilaver Kavasoğlu Viyadüğü üzerinde kaza meydana geldi. İstanbul yönüne giden 7 araç, yağmur nedeniyle kontrolden çıkarak kaydı.
Kazada, Hacı Kaya yönetimindeki otomobil, Adnan Temiz’in otomobiline, Tarkan Köroğlu yönetimindeki otomobil, Caner Karabatak yönetimindeki otomobile, İbrahim Balcı idaresindeki otomobil, Fatih Karakoyun’un ve Mehmet Kınık yönetimindeki otomobile çarptı.
Kazada, Begüm Karatabak, Aygül Karatabak, Gülistan Özer, Berkay Özer ve Kutay Özer ile adları öğrenilemeyen 2 kişi hafif yaralandı. Yaralılar, hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net