LGBT filmleri Tematik Gece’de

LGBT filmleri Tematik Gece’de

Düzenlediği kısa film gösterimleriyle bilinen Fil’m Hafızası, yine çok özel bir kısa film seçkisiyle sinefillerin karşısında.

Düzenlediği kısa film gösterimleriyle bilinen Fil’m Hafızası, yine çok özel bir kısa film seçkisiyle sinefillerin karşısında. Her ay farklı bir tema ve farklı bir konuk yönetmenle hazırlanan kısa film seçkisi ve eğlenceli müziklerle birlikte Tematik Gece, Ekim ayında da yoluna devam ediyor.
Queer Shorts ülkemizin tanınan kısa film ve klip yönetmenlerinden Gürcan Keltek’in sunumuyla 26 Ekim Cumartesi akşamı yine Ortaköy’ün renkli ve enerjik mekânı Bloom’da. Yurtiçi ve yurtdışında birçok uluslarararası film festivalinden prestijli ödüller kazanmış olan seçkideki LGBT temalı filmler Tematik Gece’de.
Mekân sponsorluğunu beyaz zambak ödüllü Bloom’un ve medya sponsorluğunu da seçkin bir marka olan Beyogluin’in üstlendiği etkinliğe özel medya eğitim kurumlarından SAE Enstitüsü proje desteği sağlıyor.
Bir Fil’m Hafızası organizasyonu olan Queer Shorts hosted by Gürcan Keltek biletlerini Biletix web sitesinden, satış noktalarından ve etkinlik akşamı Bloom’un girişinden temin edebilirsiniz.(KÜLTÜR SERVİSİ)
 

www.evrensel.net