18 Ekim 2013 15:55

Yağmur havada da mahsur bıraktı

İstanbul'da etkili olan yağmur ve fırtına, bayram tatilini değerlendirmek için eğlence merkezine giden vatandaşlara da zor anlar yaşattı.

Yağmur havada da mahsur bıraktı
Paylaş

Gözde Uluçay

İstanbul'da etkili olan yağmur ve fırtına, bayram tatilini değerlendirmek için eğlence merkezine giden vatandaşlara da zor anlar yaşattı. Eyüp'teki bir eğlence merkezinde 'maceraperest' olarak adlandırılan tren, yağmur nedeniyle durdu. 30 metrede mahsur kalan vatandaşlar, merdivenden indi.

Eyüp'teki bir eğlence merkezine gelen vatandaşlar, yağmur sürpriziyle karşılaştı. Yağmur nedeniyle eğlence merkezinin birçok ünitesi durduruldu. Ancak, 'maceraperest' olarak adlandırılan tren, bir grupla birlikte hareket etti. Tren, yaklaşık 30 metre yüksekliğe ulaşınca kaymaya başladı ve durdu. Görevliler, mahsur kalan vatandaşları 2-3 grup halinde merdivenlerden aşağı indirdi. Vatandaşların arasında küçük çocukların da olması dikkat çekti.

Bu arada vatandaşlar görevlilere tepki göstererek yağmura rağmen ünitenin çalıştırıldığını öne sürdü. Görevliler ise ünite çalıştıktan sonra yağmurun yağdığını iddia etti. Vatandaşlarla görevliler arasında tartışma yaşandı. (İstanbul/CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

AntiMedya TV başlıyor

SONRAKİ HABER

Bağdat'taki eylemler sırasında açılan ateş sonucu ölenlerin sayısı 16'ya yükseldi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa