29 Eylül 2013 16:18

Genel İş İzmir 1 Nolu Şube'ye yeni yönetim

GENEL-İŞ İzmir 1 Nolu Şube’nin yeni başkanı yapılan olağanüstü kurulla tekrar seçildi. Aynı oyu alan iki aday arasında yapılan kura çekimi sonucunda yeni başkan Engin Demir oldu.İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan ESHOT’ta örgütlü olan ve yaklaşık 3500 üyesi olan Genel İş İzmir 1 Nolu Şube&rsquo

Genel İş İzmir 1 Nolu Şube'ye yeni yönetim
Paylaş

GENEL-İŞ İzmir 1 Nolu Şube’nin yeni başkanı yapılan olağanüstü kurulla tekrar seçildi. Aynı oyu alan iki aday arasında yapılan kura çekimi sonucunda yeni başkan Engin Demir oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan ESHOT’ta örgütlü olan ve yaklaşık 3500 üyesi olan Genel İş İzmir 1 Nolu Şube’nin olağanüstü genel kurulu Fuar Gençlik Tiyatrosu’nda yapıldı. Genel Kurulda konuşan Genel Merkez Yöneticisi Remzi Çalışkan birlik ve mücadele çağrısında bulundu. Ardından seçime blok liste ile girilme kararı alındı. Daha sonra başkan adaylarının konuşmasına geçildi.

Konuşmaların ardından ise oy verme işlemi başladı. Açılan sandıklar sonucunda Engin Demir ile Yener Asılbay’ın başkanlığındaki listeler 57’şer oy alırken, Kemal Aslan’ın başkanlığındaki liste 25, Hüseyin Atakul’un başkanlığındaki liste ise 18 oy aldı. Yapılan kura çekimi sonucu Engin Demir’in başkanlığındaki liste yönetime seçildi. Diğer şube yöneticileri ise Ali Bala, Fuat Koltaş, Emre Tezcan ve İbrahim Zengin oldu. (İzmir/EVRENSEL)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Kaynak atölyesinde patlama: 1 ölü

SONRAKİ HABER

Dersim’deki kurultaydan çağrı: Tarım, hayvancılık ve çevre mücadelesi birlikte olmalı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa