25 Eylül 2013 16:53

Barlas’tan Doğan’a Akif Beki teşekkürü

KÖŞE Yazarı Akif Beki’nin Radikal gazetesinden Hürriyet gazetesine transfer olmasının yankıları sürüyor. Sabah Gazetesi Yazarı Mehmet Barlas Hürriyet Gazetesi Sahibi Aydın Doğan’ı tebrik etti, Beki’ye de başarılar diledi.Geçtiğimiz günlerde Aydın Doğan’a çağrı yapan ve köşe yazarlarını uyarmasını i

Barlas’tan Doğan’a Akif Beki teşekkürü

Paylaş

KÖŞE Yazarı Akif Beki’nin Radikal gazetesinden Hürriyet gazetesine transfer olmasının yankıları sürüyor. Sabah Gazetesi Yazarı Mehmet Barlas Hürriyet Gazetesi Sahibi Aydın Doğan’ı tebrik etti, Beki’ye de başarılar diledi.
Geçtiğimiz günlerde Aydın Doğan’a çağrı yapan ve köşe yazarlarını uyarmasını isteyen Barlas, bugünkü yazısında kendisine 7 tavsiyede bulunan Ahmet Hakan’ı da ağır sözlerle eleştirdi
Barlas Ahmet Hakan için, “Bir şeylerin sözcüsü olduklarını ve “İleri gelenler” katına yükseldiklerini zanneden yeni yetmelerin, bir anda “İleri gidenler” konumuna yerleştirilmeleri ilk defa görülmüyor. Bunların geçmişte nasıl kullanılıp atıldıklarını, sonra da nasıl davalık olduklarını hep hatırlamak gerekir” ifadelerini kullandı.  Barlas Hakan’ın Kanal 7’de 28 Şubat’a karşı çıktığını CNN Türk’te 27 Nisan muhtırasını desteklemek arasındaki bir alanda yaşadığını söyledi.
Barlas, Aydın Doğan’a teşekkürlerini de iletti ve Aydın Doğan’ın köşe yazarlarını mektupla uyarmak yerine; Akif Beki gibi bir isme haftada dört gün yer vermesini ‘ustalık’ olarak değerlendirdi. (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

'KCK' davasında tüm sanıklar tahliye edildi

SONRAKİ HABER

Çanak anten tamir eden işçi çatıdan düştü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa