Şampiyonluğa koşuyorlar

Şampiyonluğa koşuyorlar

ÇANKAYA Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Görme Engelliler Süper Lig’de en son kazandığı galibiyetle şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.Türkiye Görme Engelliler Süper Ligi’nde deplasmanda Ordu Görme Engelliler Spor Kulübü’nü 8 – 1 mağlup eden Çankaya Belediyesi, lig

ÇANKAYA Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Görme Engelliler Süper Lig’de en son kazandığı galibiyetle şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.
Türkiye Görme Engelliler Süper Ligi’nde deplasmanda Ordu Görme Engelliler Spor Kulübü’nü 8 – 1 mağlup eden Çankaya Belediyesi, ligin bitimine 4 maç kala şampiyonluğun en güçlü adaylarından olduğunu gösterdi.
14 haftalık ligin 10 haftası geride kalırken rakipleri karşısında üstünlük sağlayan Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, kalan dört haftada şampiyonluğa kilitlendi.
Türkiye Görme Engelliler Spor Kulübü, Erbağ Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü ve İstanbul Görme Engelliler Spor Kulübü ile yapacağı maçlardan da galibiyetle ayrılması durumunda şampiyon olacak. Çankayalı sporcular, ipi göğüsleyeceklerine ve Çankaya’ya kupayı getireceklerine inanıyor. (SPOR SERVİSİ)

www.evrensel.net