20 Eylül 2013 18:20

Şampiyonluğa koşuyorlar

ÇANKAYA Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Görme Engelliler Süper Lig’de en son kazandığı galibiyetle şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.Türkiye Görme Engelliler Süper Ligi’nde deplasmanda Ordu Görme Engelliler Spor Kulübü’nü 8 – 1 mağlup eden Çankaya Belediyesi, lig

Şampiyonluğa koşuyorlar

Paylaş

ÇANKAYA Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Görme Engelliler Süper Lig’de en son kazandığı galibiyetle şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.
Türkiye Görme Engelliler Süper Ligi’nde deplasmanda Ordu Görme Engelliler Spor Kulübü’nü 8 – 1 mağlup eden Çankaya Belediyesi, ligin bitimine 4 maç kala şampiyonluğun en güçlü adaylarından olduğunu gösterdi.
14 haftalık ligin 10 haftası geride kalırken rakipleri karşısında üstünlük sağlayan Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, kalan dört haftada şampiyonluğa kilitlendi.
Türkiye Görme Engelliler Spor Kulübü, Erbağ Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü ve İstanbul Görme Engelliler Spor Kulübü ile yapacağı maçlardan da galibiyetle ayrılması durumunda şampiyon olacak. Çankayalı sporcular, ipi göğüsleyeceklerine ve Çankaya’ya kupayı getireceklerine inanıyor. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Yargıtay intihal kararını onadı

SONRAKİ HABER

Dersim'de koruma altındaki vaşak silahla vurularak öldürüldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa