Gaga yardım ederse...

Gaga yardım ederse...

DÜNYANIN en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 23. Sezon final bölümüyle CNBC-e'de ekrana geliyor.Yayınlanacak ilk bölümde; Ned Flanders ve Edna Krabappel aylarca çıktıktan sonra gizlice kaçarlar. Bunun üzerine Marge da işi tatlıya bağlamak iç

DÜNYANIN en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 23. Sezon final bölümüyle CNBC-e'de ekrana geliyor.
Yayınlanacak ilk bölümde; Ned Flanders ve Edna Krabappel aylarca çıktıktan sonra gizlice kaçarlar. Bunun üzerine Marge da işi tatlıya bağlamak için bir parti düzenler. Ancak çoğu Springfield sakini, partiye kendi sorunlarını taşıyınca işler sarpa sarar.
İkinci bölümde ise Okuldaki popülaritesi konusunda durumu hiç de parlak olmayan Lisa, bu durumu tersine çevirebilmek için okul bloğuna kendisi hakkında gizlice pozitif şeyler yazar. Ancak planı ters tepince statüsü iyiden iyiye dibe vurur; ta ki psişik bir güç Lady Gaga'ya Lisa'nın onun yardımına ihtiyacı olduğunu söyleyinceye dek. Gaga'nın yardımı sayesinde Lisa ve tüm kasaba insanın kendisi olmasının bir başkası olmasından çok daha iyi olduğunu kavrar. Sezon finalinde dizinin konuğu Lady Gaga. ‘The Simpsons’ bugün saat 20.00’de CNBC-e’de ekrana geliyor. (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net