Emine Ayna

Emine Ayna'ya ilişkin iddiaya BDP'den yalanlama

BDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı, Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın kurullarına sevki ile ilgili herhangi bir dosyanın kendilerine intikal etmediğini duyurdu.BDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı, Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği yönünde yapılan haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.

BDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı, Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın kurullarına sevki ile ilgili herhangi bir dosyanın kendilerine intikal etmediğini duyurdu.

BDP Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı, Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği yönünde yapılan haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde basında Diyarbakır milletvekilimiz Sayın Emine Ayna'ya ilişkin Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği yönünde bir haber yer almıştı. Merkez Disiplin Kurulu bu konu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı duymuştur. Diyarbakır milletvekilimiz Sayın Emine Ayna'nın Merkez Disiplin Kurulumu'za sevki ile ilgili herhangi bir dosyanın intikal etmediği kamuoyuna duyurulur" ifadelerine yer verildi. (ANKARA)

www.evrensel.net