Frey ve Civelli Bursa’da

Frey ve Civelli Bursa’da

BURSASPOR’la 3 yıllık sözleşme imzalayan 33 yaşındaki Fransız kaleci Sebastien Frey ile 29 yaşındaki Arjantinli stoper Renato Civelli, takımın Avusturya kampına katıldı. Yeni transferler, takım arkadaşları ile tanışarak çalışmalara başladı.2 yıllık sözleşme imzalayan Arjantinli defans oyuncusu Civelli, Bursaspor’a transfer olduğu i&ccedi

BURSASPOR’la 3 yıllık sözleşme imzalayan 33 yaşındaki Fransız kaleci Sebastien Frey ile 29 yaşındaki Arjantinli stoper Renato Civelli, takımın Avusturya kampına katıldı. Yeni transferler, takım arkadaşları ile tanışarak çalışmalara başladı.
2 yıllık sözleşme imzalayan Arjantinli defans oyuncusu Civelli, Bursaspor’a transfer olduğu için oldukça mutlu olduğunu söyledi. Civelli, takımda bulunan diğer Arjantinli oyuncular Batalla ile aynı takımda forma giydiğini, Belluschi ile de rakip olarak oynadığını hatırlattı.
Kaleci Sebastian Frey ise yaşadığı heyecana dikkat çekerek, “Bursaspor’a transfer olduğum için çok mutluyum. Elimden gelenin en iyisi yapacağım. Bugün Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız kesinleşti. İyi hazırlanacağız” diye konuştu.
1997’de Fransa’nın Cannes takımında futbola başlayan Frey, 15 yıllık İtalya ligi macerası boyunca Inter, Verona, Parma, Fiorentina ve son olarak da Genoa formalarını giydi. 1.95’lik stoper Civelli ise son olarak Fransa’nın Nice takımında oynuyordu. (Bursa/CİHAN)

www.evrensel.net