15 Temmuz 2013 21:21

BMC işçisi intihar etti

Bir yıldır maaş alamayan BMC işçilerinden Uğur Nezir yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı intihar etti.25 yaşındaki Uğur Nezir 10 yıldan beri BMC’de çalışıyordu. Bir yılı aşkın süredir maaş alamayan BMC işçilerinden olan Uğur Nezir yaşadığı ekonomik sıkıntılardan psikolojik sorunlar yaşamış.  Geçtiğimi

BMC işçisi intihar etti

Paylaş

25 yaşındaki Uğur Nezir 10 yıldan beri BMC’de çalışıyordu. Bir yılı aşkın süredir maaş alamayan BMC işçilerinden olan Uğur Nezir yaşadığı ekonomik sıkıntılardan psikolojik sorunlar yaşamış.  

Geçtiğimiz günlerde Buca Adatepe’deki evinin çatı katından aşağıya atlayan Uğur, kaldırıldığı Buca Seyfi Demirsoy Hastanesinde yaşamını yitirdi. Ayrıca Uğur’un atlamadan öncede tarım ilacı içtiği belirtiliyor. Uğur’un sosyal bir kişiliğe sahip olduğu belirtiliyor.

SAĞLIK SORUNLARI YOKTU

Uğur, BMC’de performansından dolayı başarılara sahipmiş. Alacaklarından dolayı BMC’yi mahkemeye veren Uğur, işçi arkadaşlarının yaptıkları eylemlere de katılıyordu.  Daha öncesinde sağlık sorunları olmayan Uğur, son dört beş aydır yoğun bir şekilde iş arıyordu. Uğur, ailesiyle yaptığı konuşmalarda bunaldığını belirtmiş. (İzmir/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

Vivahiba: Medya sensin, paylaş

SONRAKİ HABER

Seramik fabrikasında ücretlerini alamayan işçiler eylem yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa