Gazeteciler yarın Taksim

Gazeteciler yarın Taksim'de yürüyecek

Gazeteciler Forumu, Gezi Parkı eylemleri süresince gazetecilere uygulanan polis şiddetine ve medyanın tutumuna karşı yarın protesto yürüyüşü düzenleyecek.Gazeteci Forumu tüm yaşanan hukuksuzluklar ve keyfi uygulamalara, baskılara karşı eylem çağrısı yaptı. 12 Temmuz Cuma günü biraraya gelecek olan gazeteciler "bırak i

Gazeteciler Forumu, Gezi Parkı eylemleri süresince gazetecilere uygulanan polis şiddetine ve medyanın tutumuna karşı yarın protesto yürüyüşü düzenleyecek.

Gazeteci Forumu tüm yaşanan hukuksuzluklar ve keyfi uygulamalara, baskılara karşı eylem çağrısı yaptı. 12 Temmuz Cuma günü biraraya gelecek olan gazeteciler "bırak işimi yapayım" diyerek Taksim Meydanı'na yürüyecek.

"Gazeteci Forumu' yaptığı açıklamada "Biz gazeteciler, Gezi direnişi süresince karşılaştığımız şiddet, baskı ve tehditleri; keyfi gözaltılar ve tutuklamaları; işten atmaları; sansür ve otosansürü protesto ediyoruz." denildi.

Gazeteciler yarın saat 19.00'da Galatasaray Lisesi önünde buluşacak ve saat 19.30'da Taksim Meydan’ında basın açıklaması yapacak. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net